Miłosne wiersze. Wierszyki miłosne 2019-05-02

Miłosne wiersze Rating: 4,2/10 797 reviews

Wiersze miłosne: dla niej, dla niego, dla zakochanych, znanych poetów

miłosne wiersze

Niech leci, niech wie¶ci, ¯e w têsknocie i bole¶ci Nie móg³ u¶piæ mojej duszy, Co siê mêczy w pustce, w g³uszy, W rozpaczliwie beznadziejnej g³uszy. O szyby — jeszcze chłodne — uderza pozłotą Nagły z nieba na ziemię świateł zlot i spust — Usta twe — na mych oczach! Tylko pielęgnuj chroń przed smutkami, co czasem wieją między płatkami. Jak to mam powiedzieć Ci? Poniżej — kilka propozycji na takie krótkie wierszyki. Piękniejsza jesteś, stalsza niźli on. Bo zostawiło czułe wspomnienia, że każdy moment wart przypomnienia. Są też wierszyki o miłości wesołe, lekkie i niemal codzienne — one, niczym cukierek po obiedzie, dodają uroku szczęśliwym i utrwalonym stosunkom. Przytaczamy je poniżej — do korzystania przy okazji oraz do ogólnego rozwoju kulturalnego.

Next

Najpiękniejsze romantyczne wyznania i wierszyki miłosne

miłosne wiersze

Gdy cie widze, serce mi do góry wzlata w zimne dni i ciepłe dni lata kocham cie ponad wszystko i po nocach marze o tobie ty jednak nie zwracasz uwagi i myślisz o sobie Gdy ja cierpie ty się śmiejesz popamiętasz obiecuje świecie! Że chcesz w tym zostać na wieczność całą, by tego ciepła nie brakowało. Wyci±gniêta na brzeg - p³aka³a d³ugo i nie wysch³a a¿ dot±d póki smutni ludzie nie zakopali jej w ziemi. I wiem, że będziesz — jutro, zawsze… dziękuje Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich. Oczy mgłą ci zachodzą, ślepną w szczęściu i szale! Wyjdź z lasu twych włosów. Chodź dookoła chłopców tyle dla mnie liczysz się tylko Ty kochanie! I myśli o Tobie… -nie powiem Ci co.

Next

Wierszyki miłosne

miłosne wiersze

Pokąd tchu ludziom, pokąd w oku skry, Potąd trwa wiersz ten, a w wierszu tym ty. Tylko jedna ty Kiedy schylasz siê nade mn± Uwa¿nie patrz±c w moje oczy Uciszasz dr¿enie i mój ból I chocia¿ Ciebie nie ogarnê S³owem i gestem Jest mi dobrze I mówiê ci po prostu Jeste¶. Będe walczyć o Ciebie, Choćbym miała zabić siebie! Rośnie w sobie i w pąk się zmienia, rozkwita w sercu dając marzenia. Tutaj siedzieli¶my w ów dzieñ. Najlepiej, jeśli dodatkowo będziecie w stanie go zarecytować. Jej odwiecznym hymnem jest poezja — nie da się zliczyć wszystkich wierszy i poematów, elegii i sonetów poświęconych miłości. Shake-hand za długi nieco, a chcący trwać wiecznie, i odpychanie ludzi: nie mówcie! I drżąca idę w ciemności przed siebie.

Next

WIERSZE MI£OSNE ZNANYCH POETÓW, 1......

miłosne wiersze

Pomyśl kochanie że właśnie ja, idę cichutko i delikatnie siadam przy tobie uśmiecham ładnie i buziak słodki daję na sen i tak milutko przytulam cię Czasem kochanie wystarczy gest i już wiesz. . Jesteś Aniołkiem, który spadł mi z nieba, jesteś chłopakiem, którego mi trzeba. I stały się maliny narzędziem pieszczoty Tej pierwszej, tej zdziwionej, która w całym niebie Nie zna innych upojeń, oprócz samej siebie, I chce się wciąż powtarzać dla własnej dziwoty. Marzyłem by spędzić z Tobą długie lata, Z dala od całego okrutnego świata! Zawsze uśmiechnięta chodziłam Kiedy Cię poznałam Odrazu się w Tobie zakochałam Chwile, które przeżyłam z Tobą Będe nosić w sercu; zawsze ze sobą! Miniesz - a wiêc to jest piêkne. I mamy ule bartnicze, Co ka¿± w pszczó³ nam i¶æ ¶lady I zbieraæ jeno s³odycze Z kwiatów, co kryj± i jady.

Next

Wiersze

miłosne wiersze

Kocham Cię Bardzo, Kocham szalenie I wiem, że nigdy tego nie zmienię! Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu, dzięki czemu w krótkiej chwili będziecie mogli z nich korzystać. Wierszyki na Dobranoc Słońce straciło już swój jasny blask. A Twoje słowa, były krótką nadzieją — moja nadzieją, tak niestety kłamliwą, ulotną… Kochałam Cię i nadal kocham. Nie mamy żadnych wątpliwości, że w naszym serwisie znajdziecie mnóstwo wierszyków, które na taką okazję będą idealne. Urban Nocka mój miły puka do drzwi trzymając w dłoni urocze sny, spojrzy do góry w niebo uśmiechnij się, tam gwiazdy pięknie tak błyszczą się. Gdy z oczu znikniesz, nie mogę ni razu W myśli twojego odnowić obrazu? Wiersze miłosne znanych poetów A teraz sięgamy do skarbnicy ludzkości — dorobku znanych poetów! Była piękna, była śliczna, Nie wiedziałem o niej nic. To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka.

Next

WIERSZE MI£OSNE ZNANYCH POETÓW, 1......

miłosne wiersze

Gdybym Cię mogła teraz zobaczyć to bym mogła wszystkim wszystko wybaczyć. Na ³awkê, o stuletni pieñ Wspart±, rzuci³em nagle okiem. Jeste¶ - a wiêc musisz min±æ. Kiedy gwiazdka na niebie zgaśnie, a mój mis w łóżeczku zaśnie, dopiero utulę sie do snu, by spotkać sie z misiem znów! Jeśli masz siłę, to walcz… Jeśli nie, nie rań. Jesteś dla mnie chlebem, bez którego nie mogę się obyć. Na daremno chcę wierzyć w to, co nie do powtórzenia. Wodotrysk bije tu dziwny, Co ¶piewa, jak ¶miech i ³kanie; Krzew nad nim ro¶nie oliwny Cichy jak pojednanie.

Next

Wiersze & Wierszyki

miłosne wiersze

Od warg mych pokraśniały ci nagle ramiona. Dałaś mi szczęście jakiego nie miałem, Tylko marzyłem i pustką wzdychałem. I tak właśnie Cię kocham. Cierpiałem nieraz, nie myślałem wcale, Abym przed tobą szedł wylewać żale; Idąc bez celu, nie pilnując drogi, Sam nie pojmuję, jak w twe zajdę progi; I wchodząc sobie zadaję pytanie; Co tu mię wiodło? Dla Ciebie — Ty wiesz, kim jestem… Oddaje Ci mą duszę, a z nią moją miłość bez granic. Będzie w nich tęsknota, bo serce bardzo chce, by obok było drugie i przytuliło się. Daj pocałunek gdy usta spragnione, by słodyczą jego były zniewolone. Mijają soboty pamietaj więc o tym, że komuś bez Ciebie jest bardzo zle…Nieuchronnie umiera we mnie poczucie samotności, Dlaczego to Twoje oczy mnie zauroczyły? Czemu właśnie w tej chwili, gdy odejść mi pora, Pieścisz oczy, nim spojrzą w czar lasów i łąk?.

Next

Wyznania Miłosne

miłosne wiersze

Jak dwie perełki w oceanie życia, Jak dwie gwiazdeczki na niebie, Świecą nam do powicia Dwa słowa — kocham ciebie. Bo tak mi mocno zawróciłeś w głowie Niech nasza miłość z dnia na dzień piękniejszą się staje, bo Moje serce Tobie oddajeDla ciebie zrobię wszystko Moja kochana Myszko Oddam Ci cały mój świat Bo jesteś tego wart. W naszym zbiorze znajdziecie Państwo wierszyki mniej i bardziej rozbudowane, które są przesiąknięte miłością i romantyzmem, jak i takie, które to najpiękniejsze na świecie uczucie owiewają pewną tajemnicą. Kochanie kolejna noc bez Ciebie… Strasznie tęsknie nie poznaje siebie… Obok poduszka wciąż pusta… A ja tak pragnę całować Twe usta… Patrzeć w Twoje oczy godzinami… Kocham Cię mówić dniami i nocami… Jesteś dla mnie osobą doskonałą… Chodź widzę Cię tylko w snach ciągle mi mało… Więc bądź ze mną na dobre i na złe… A wiesz czemu? Tylko dla Ciebie czasu mam wiele. Wczoraj, kiedy twoje imiê kto¶ wymówi³ przy mnie g³o¶no, tak mi by³o, jakby ró¿a przez otwarte wpad³a okno. Zapach Twój czuję ciągle Kochanie, usta pamiętają Twoje całowanie.

Next

Wiersze & Wierszyki

miłosne wiersze

Romantyczne wierszyki miłosne dla niej 80% ze wszystkich wierszy miłosnych kiedykolwiek napisanych są dedykowane kobietom — czasem cały dorobek poeta był jedną ogromną dedykacją dla ukochanej. Pragnę tylko twojego szczęścia, Szczęścia jak w niebie, Poprostu Ciebie. Pragnę Cię tulić, pieścić, całować, Poznania Ciebie - nigdy nie żałować. Nie będę pisać wierszyka bo po co?! Krótki wierszyk miłosny przy odpowiedniej okazji — podczas romantycznej kolacji, na rocznicę, Walentynki czy nawet przy oświadczynach — to chyba najpiękniejsze szczere wyznanie miłości. Chyba tęsknić będę już zawsze. Jak to na jesieni, deszcz stuka za oknem, na szczęście nikt z nas nie moknie.

Next